Gizlilik Politikası

Etkin Tarih: 3 Şubat 2023

Son Güncelleme: 3 Şubat 2023

Bu Gizlilik Politikası, web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesiyle ilgili Antikite Blog politikalarını açıklamaktadır. Web sitesine erişerek veya web sitesini kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynısına izin vermiyorsanız, lütfen web sitesine erişmeyin veya web sitesini kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını web sitesinde yayınlarız. Revize Politika, revize Politikanın web sitesinde yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra web sitesine devam eden erişiminiz veya web sitesini kullanımınız, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Topladığımız Bilgiler

Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

  • İsim
  • E-Posta
  • Beyan Ettiğiniz Fikirler

Bilgilerinizi Nasıl Kullanacağız

Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

  • Sitemiz hakkında geri bildirimlerinizden faydalanmak

Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istiyorsak, sizden izin isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve aksini yapmamız yasalar tarafından gerekmedikçe yalnızca onay verilen amaç(lar) için kullanacağız.

Bilgilerinizin Saklanması

Geçerli yasaya bağlı olarak; kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, bizden kişisel bilgilerinizi bir başkasıyla paylaşmamızı isteme hakkınız olabilir, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz tüm onayları geri çekmeniz, yasal bir makama şikayette bulunma hakkını ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer hakları geri çekecektir. Bu hakları kullanmak için “antikite.blog@gmail.com” adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

“antikite.blog@gmail.com” adresinden bize yazarak, doğrudan pazarlama iletişimlerinden veya pazarlama amaçlarıyla gerçekleştirdiğimiz profillemeden vazgeçebilirsiniz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya bunları gerekli amaçlar doğrultusunda işlemek için onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

Çerezler v.b.

Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen “Çerez Politikası“nı inceleyin.

Güvenlik

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kontrolümüz altında kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Bununla birlikte, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve bunun riski size aittir.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı

Web sitemiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, web sitesindeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf da dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü kişinin gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü şahıs sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmemekteyiz.

Şikayet

Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, “antikite.blog@gmail.com” adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.


Antikite Blog

dünya tarihinde bir yolculuk

©2023, Antikite Blog. Tüm Hakları Saklıdır.